Wycieczka po Warszawie

blank

Nasza wycieczka po Warszawie to dzień pełen wrażeń i zwiedzania najciekawszych miejsc – wszystko za bardzo atrakcyjną cenę.

Jeśli na wakacyjny wypoczynek w Polsce wybrałeś Kraków, to oczywiście zrozumiałe i gratulujemy Ci tego wyboru. Jednak warto przeznaczyć chociaż jeden dzień na podróż do stolicy Polski, Warszawy, by zobaczyć to, co w niej najpiękniejsze i najbardziej zachwycające.

Możesz myśleć, że jeden dzień to za mało, żeby odkryć klimat Warszawy, ale jeśli nam zaufasz, to na pewno zmienisz swoje zdanie na ten temat. Nasza wycieczka po Warszawie to dzień pełen wrażeń i zwiedzania najciekawszych miejsc – wszystko za bardzo atrakcyjna cenę.

Podróż rozpocznie się o 6:30 kiedy nasz kierowca podjedzie pod Twój hotel. Następnie zawiezie Cię na krakowski dworzec kolejowy. Stamtąd, pociągiem Intercity, wygodnie i komfortowo dotrzesz do Warszawy na godzinę 9:55. Na warszawskim dworcu będą na Ciebie czekać nasi pracownicy – poznasz ich po karcie z Twoim nazwiskiem.

Właśnie od tego momentu zacznie się Twój dzień w Warszawie. Podczas 4 godzinnej wycieczki z przewodnikiem zwiedzisz najważniejsze miejsca w stolicy, m.in. Zamek Królewski, Stare Miasto, warszawski Barbakan, Pałac Kultury i Nauki, Pomnik Nieznanego Żołnierza, Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Łazienki Królewskie wraz z Pałacem na Wodzie, i wiele, wiele więcej. Po zakończeniu zwiedzania miasta z przewodnikiem będziesz miał 1,5 godziny wolnego czasu, kiedy to możesz udać się na lunch, na zakupy lub samodzielne zwiedzanie Warszawy.

Odwieziemy Cię z powrotem na warszawski dworzec kolejowy, skąd pociągiem expressowym o 3:15 wrócisz do Krakowa. O 6:10 będziesz już na miejscu. Nasz kierowca odbierze Cię z dworca i zawiezie do Twojego hotelu.

Cała podróż do Warszawy potrwa ok. 12 godzin.

Nasze wycieczki odbywają się codziennie, każda organizowana dla minimum 2 osób. Cena wynosi 510 złotych od osoby.