Zimowy transfer Kraków-Zakopane

blank

Istnieje wiele strasznych historii na temat polskiej zimy… W rzeczywistości to może być na prawdę świetny czas gdy spędzacie go jeżdżąc na nartach lub na snowboardzie… lub próbując się nauczyć. Zakopane, znany kurort narciarski ujawnia swój prawdziwy urok gdy temperatura spada poniżej zera i wówczas zmienia się w tętniący życiem kurort narciarski. Stoki narciarskie w Zakopanem są rozprzestrzenione w całym mieście.

Największa w Polsce góra, na której można zażyć zimowego szaleństwa to Kasprowy Wierch oddalony zaledwie o 3 kilometry. Możecie Państwo jeździć na nartach na dwóch bezdrzewnych obszarach-Hali Gąsienicowej oraz Hali Goryczkowej i skorzystać z prawie 80cio letniej starej gondoli, aby dostać się na szczyt, co stanowi niewątpliwie wspaniałą atrakcję turystyczną. Skocznia narciarska Nosal posiadająca certyfikat FIS jest usytuowana prawie w samym centrum miasta. Kolejnym punktem narciarskim jest Gubałówka, na którą można łatwo dotrzeć z głównej ulicy Zakopanego – Krupówek.

Jeśli zarezerwowaliście Państwo lot i zakwaterowanie, najwygodniej jest zarezerwować także transport z lotniska bezpośrednio do kurortu. Nasz kierowca będzie czekał na lotnisku w Balicach. Bezstresowo, bez olbrzymich wydatków na wynajęcie samochodu i bez ryzyka zgubienia się na polskich drogach, którym daleko do określenia “przyjazne użytkownikom”.

Nasi kierowcy są profesjonalnymi kierowcami wycieczkowymi i wszyscy są w pełni wykwalifikowani, aby bezpiecznie i kompetentnie radzić sobie z trudnymi warunkami na drogach panującymi podczas tej pory roku.

Zadbamy, abyście Państwo oraz Państwa sprzęt narciarski dotarł bezpiecznie do celu, gotowy do szaleństw na stokach.

Comments are closed.