Wycieczka do Oświęcimia i Brzezinki

blank

Nasza stała propozycja wycieczki do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu jest teraz dostępna w dwóch wersjach: opcja prywatna oraz wycieczka łączona. Oferta uznawana za najwyższej jakości usługę w Krakowie.

Nasza stała propozycja wycieczki do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu jest teraz dostępna w dwóch wersjach: opcja prywatna oraz wycieczka łączona. Oferta jest uznawana za najwyższej jakości usługę w Krakowie.

Oświęcim jest znany na całym świecie jako symbol terroru i ludobójstwa, Holocaust był prowadzony przez Nazistów na przedmieściach miasta Oświęcim, które podobnie jak inne regiony Polski był okupowany przez Niemców podczas II wojny światowej. Obozy Oświęcim i Brzezinka zostały wyzwolone w styczniu 1945 roku. Zachowane fragmenty obozów, zeznania ocalałych oraz wyzwolicieli, a także zgromadzona dokumentacja nie pozostawiają wątpliwości co do skali zbrodni przeciw ludzkości, jaka została popełniona w tym miejscu.

Nasze łączone transfery rozpoczynają się około godziny 8:30 lub 9:30, odbieramy Państwa z hotelu lub innego wskazanego miejsca. Następnie udajemy się z Krakowa do muzeum w Oświęcimiu, gdzie odbędziecie Państwo wycieczkę z przewodnikiem świetnie znającym wydarzenia z obozów koncentracyjnych oraz ich wartość historyczną. Po wizycie w Oświęcimiu nasz kierowca zawiezie Państwa do znajdującego się w pobliżu obozu w Brzezince i będzie czekał na parkingu przez cały czas trwania wycieczki.

Po zakończonym zwiedzaniu powrócicie do Krakowa do miejsca Państwa zakwaterowania.

Jeśli zdecydujecie się na prywatną wycieczkę nasz elastyczny harmonogram zostanie dostosowany specjalnie do Państwa potrzeb.

Cała wycieczka trwa około 6 godzin.

Price includes
Door to door transportation +
Documentary movie +
English speaking guide in Auschwitz and Birkenau +
Insurance +