Katowice Pyrzowice

blank

Sprawne i niezawodne transfery lotniskowe do i z lotniska Katowice-Pyrzowice.

Lotnisko Pyrzowice jest zlokalizowane w niewielkiej odległości od Katowic na Górnym Śląsku, a jeśli rezerwując bilet lotniczy nie zostali Państwo o tym poinformowany … przejazd z lotniska w Pyrzowicach do Krakowa zajmuje trochę czasu. Nie musicie się Państwo martwić, po prostu zarezerwujcie transfer do lub z lotniska w Katowicach, a my zajmiemy się pozostałymi aspektami Państwa podróży.

Podróż samochodem z lotniska w Pyrzowicach do Krakowa trwa około 1,5 h. Proponujemy szybki i wygodny transfer z hali przylotów na lotnisku Katowice-Pyrzowice bezpośrednio do mieszkania, biura, hotelu, w którym zatrzymujecie się Państwo w Krakowie lub innym mieście.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo pełne wsparcie z naszej strony. Zapewniamy kompleksową obsługę.

  • Na maila otrzymacie Państwo informację na temat ceny oraz miejsca spotkania z kierowcą.
  • Pasażerowie odbierani są z lotniska w Katowicach. Kierowca będzie czekał w hali przylotów z Państwa nazwiskiem na tablicy powitalnej. Pomoże Państwu z bagażem i zabierze prosto do miejsca zakwaterowania.
  • KrakowShuttle gwarantuje transfer nawet jeśli Państwa lot jest opóźniony. Tablica lotów jest na bieżąco monitorowana przez nasz personel, by kierowca był na czas.
  • Pojazdy dostosowywane są do potrzeb i wymagań Naszych Klientów.

Transfer lotniskowy z Katowic jest indywidualną usługą. Wynajmujecie Państwo pojazd dla siebie i towarzyszących Wam osób dokładnie tak jak podczas zamawiania taksówki. Rodzaj pojazdu będzie dostosowany odpowiednio do ilości osób – samochód osobowy, minibus, a w przypadku niewielkiej grupy lub autokar z miejscami dla 65 pasażerów w przypadku większych grup.

Comments are closed.